Oto pełne zasady konkursu. Bądź uważny!

Proszę zaznajomić się z wymaganiami pracy konkursowej i z terminami przeprowadzenia konkursu. To ważne!
 

Regulamin konkursu

Zasady przeprowadzenia otwartego, publicznego, ogólnodostępnego, twórczego konkursu „Zrób porządek – dostaniesz prezent!”

1.

Pełna nazwa konkursu

„Zrób porządek – dostaniesz prezent!”

2.

Organizator konkursu i jego dane

Nazwa: Westaqua Distribution OU
 

  • Adres: L. Tolstoi 2A, Sillamäe 40231, Estonia
  • Rejestr handlowy: 12023472
3.

Czas trwania konkursu

3.1. Czas trwania konkursu: od 08.06.2017 do 31.10.2017 r.

3.2. Czas ogłoszenia i publikacji wyników konkursu: od 21.10.2017 do 31.10.2017 r.

4.

Uczestnicy konkursu

W konkursie mogą brać udział obywatele Rzeczpospolitej Polski, w tym małoletni (do 18 roku życia), za zgodą opiekunów prawnych, jak i również obywatele państw, na terytorium których jest realizowany handel detaliczny towarem (filtrami dzbankowymi), oznaczonym znakiem firmowym Aquaphor, w opakowaniu promocyjnym Masza i Niedźwiedź.

5.

Praca konkursowa

5.1.Na konkurs należy dostarczyć, w postaci zdjęcia wykonanej pracy, oryginalny domek na dziecięce zabawki przygotowany z użyciem opakowania promocyjnego.

5.2.Zdjęcie pracy wykonanej na konkurs powinno odpowiadać następującym wymaganiom technicznym:

  • •    format — *.jpeg;
  • •    rozdzielczość — co najmniej 800x800 pikseli
  • •    rozmiar — nie więcej niż 10 MB;
  • •    Domek na zabawki powinien być widoczny w centrum fotografii i pokrywać co najmniej 40% jej powierzchni.
6.

Miejsce, termin i sposób publikacji prac konkursowych

6.1.Zdjęcia prac (domki na zabawki, wykonane z opakowań promocyjnych) mogą być wysyłane od 08.06.2017 do 20.10.2017 r. za pomocą strony internetowej konkursu mim.aquaphor.pl

6.2Osoby chętne do wzięcia udziału muszą zarejestrować się jako uczestnicy konkursu na jego stronie internetowej i wypełnić w formularzu rejestracyjnym następujące informacje:

  • •    imię i nazwisko;
  • •    imię i nazwisko jednego z rodziców;
  • •    telefon kontaktowy (w celu nawiązania kontaktu ze zwycięzcą konkursu);
  • •    adres e-mail (na który będzie wysłana wiadomość z informacją, dotyczącą potwierdzenia rejestracji i która będzie wykorzystana jako login dostępu do profilu użytkownika).

Wypełnienie wszystkich pól formularza rejestracyjnego jest obowiązkowe. Osoba, która poda niepełne lub niedokładne dane podczas rejestracji, nie będzie dopuszczona do udziału w konkursie. Uczestnik konkursu posługujący się nieprawdziwymi danymi, zostanie bezzwłocznie wykluczony z udziału w konkursie.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie, wypełniając formularz rejestracyjny, zgadzają się z zasadami uczestnictwa w konkursie oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego, osoba chętna do wzięcia udziału w konkursie otrzyma wiadomość, która będzie zawierać dane, wymagane do zakończenia procesu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail.

6.3. Zarejestrowany uczestnik otrzyma dostęp do profilu użytkownika, gdzie będzie mógł wgrać swoją pracę konkursową. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedną pracę. Pracę konkursową może stanowić tylko jedno zdjęcie. Jeśli uczestnik zmienił zdanie i wykonał drugą pracę, lub jeśli chce zamienić zdjęcie opublikowanej wcześniej pracy na inne, może to zrobić. W takim przypadku jednak wszystkie zebrane głosy na wstawioną wcześniej pracę zostają usunięte i liczenie głosów rozpocznie się od nowa. W konkursie ocenie podlega praca (rezultat pracy – domek dla zabawek, wykonany z pudełka promocyjnego), a nie autor pracy i jego talent fotograficzny.

Korekta zdjęcia może być dokonana przez uczestnika konkursu bezpośrednio na stronie internetowej.

Wgrane przez uczestnika konkursu zdjęcie pracy podlega moderacji. Moderator sprawdza przedstawione przez uczestnika dane personalne i pracę w celu oceny zgodności z zasadami konkursu. W przypadku akceptacji pracy i jej zdjęcia, praca zostaje umieszczona na stronie, o czym moderator informuje uczestnika. W przypadku, jeśli z jakichś przyczyn praca nie zostanie dopuszczona przez moderatora do konkursu, uczestnik zostanie o tym powiadomiony. Wiadomość z wyjaśnieniem przyczyn jest wysyłana przez moderatora za pośrednictwem adresu e-mail, wskazanego przy rejestracji.

6.4. Po zakończeniu konkursu, organizator nie odsyła uczestnikom zdjęć prac, zamieszczonych na stronie internetowej.

7.

Kryteria i sposób oceny rezultatów pracy

7.1.Ocena rezultatów prac jest realizowana przez „głosowanie”. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej konkursu.

7.2.Głosować może każdy. Głosujący, w celu sprawdzenia autentyczności oddanego przez niego głosu, musi zarejestrować się na portalu społecznościowym Facebook.

7.3.Każdy głosujący ocenia prace, kierując się własnymi kryteriami estetycznymi.

7.4.Każdy głosujący może głosować nieograniczoną ilość razy, w tym jeden raz na każdą pracę.

7.5.Rezultaty głosowania są widoczne na stronie w „czasie rzeczywistym”.

8.

Nagrody

8.1.8.1 Uczestnik, który otrzymał największą ilość głosów otrzyma nagrodę główną. Przewidziano trzy równorzędne nagrody główne dla posiadaczy największej liczby głosów. Są to trzy pobyty weekendowe dla 4-osobowej rodziny w Hotelu Bajkowy Zakątek, pod adresem Guzowy Piec 17, 11-036 Gietrzwałd.

8.2.5 następnych uczestników konkursu pod względem ilości uzyskanych głosów otrzyma rower firmy Merida.

8.3.10 kolejnych uczestników konkursu pod względem ilości uzyskanych głosów otrzyma hulajnogę firmy Spokey.

8.4.Następnym 20 uczestnikom, których prace otrzymają największą ilość głosów, organizator wręczy nagrody niespodzianki z bohaterami filmu „Masza i Niedźwiedź”.

9.

Głosowanie

9.1.Głosowanie zakończy się 20.10.2017 r. o 23:59 według czasu polskiego. Jednocześnie zakończy się przyjmowanie prac konkursowych.

9.2.Po zakończeniu głosowania organizator konkursu przeprowadzi kontrolę wyników głosowania. W przypadku wykrycia faktów sztucznego zawyżania, tzw. nabijania głosów, praca zostanie usunięta z konkursu. Głosy nieuczciwych użytkowników nie będą brane pod uwagę.

9.3.Jednocześnie organizator konkursu sprawdza autentyczność danych personalnych, przedstawionych podczas rejestracji na stronie internetowej przez uczestników konkursu, których prace otrzymają największą ilość głosów. Prace przedstawione przez uczestników posługujących się nieprawdziwymi danymi, zostaną wycofane z konkursu.

9.4.Po sprawdzeniu rezultatów głosowania, wyniki będą opublikowane na stronie internetowej konkursu.

9.5.Nagrody główne będą przyznane uczestnikom konkursu, na których prace głos odda największa ilość osób, biorących udział w głosowaniu.

10.

Sposób i terminy przekazania nagród

Przekazanie nagród jest realizowane przez organizatora konkursu. Termin przekazania jest uzgadniany z każdym ze zwycięzców konkursu za pomocą kontaktu telefonicznego, na numer wskazany przez uczestników podczas rejestracji na stronie internetowej konkursu. Kontakt nastąpi nie później niż 1 miesiąc od daty zakończenia konkursu. Wszystkie opłaty i podatki, pobierane od zwycięzcy, opłaca Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Odpowiemy na pytania

22 250 23 33

W naszym sklepie internetowym:
Dzbanek Jasper w limitowanym opakowaniu - Kup tutaj

Kup w marketach Neonet:
Znajdź najbliższy sklep - tutaj

Zamów w sklepie internetowym Neonet
Online z wysyłką lub bezpłatnym odbiorem - Zamów